Performance Marketing

Przeprowadzamy klientów po określonej ścieżce, by zrealizować zamierzone cele. Planujemy, wdrażamy i optymalizujemy kampanie reklamowe w systemach Social Ads i Search Ads by pozyskać klientów w najbardziej efektywny sposób i przekuć kliknięcia w konwersje.

Generujemy zyski dla firm usługowych i e-commerce

Rozwój nowych mediów sprawił, że pozyskanie klientów stało się nie lada wyzwaniem. Jako firma, która realizuje działania w praktycznie każdym liczącym się medium reklamowym, począwszy od Facebook, Instagram przez LinkedIn i Tik Tok jesteśmy w stanie generować wartościowe leady wszędzie tam, gdzie znajdują się Twoi klienci.

Dużo możliwości rodzi coraz większe wyzwania. Jesteśmy tam, gdzie Twoi klienci — zadbamy o sprawną komunikację, by stworzyć relację i osiągnąć zamierzoną konwersję.

Łukasz Ostrowski (CEO)

Wypracujemy strategię działań opartą na konkretnych grupach odbiorców, którzy z największym prawdopodobieństwem zrealizują zamierzone konwersje. Dzięki temu klienci, którzy będą podążali w dół lejka sprzedażowego, będą wchodzili w relację z Twoją marką i zostaną z nią na długo.

Performance Marketing — początek współpracy

Z doświadczenia wiemy, że ciężko znaleźć dwie firmy z identycznym problemem, który starają się rozwiązać. Jak radzimy sobie z określeniem złożoności kampanii i elementów w niej zawartych? Rozwiązaniem stała się konsultacja zerowa.

Podczas konsultacji:

    1. Staramy się określić cel, jaki chcesz osiągnąć
    2. Przedstawiamy najskuteczniejsze rozwiązania, które mogą pomóc w realizacji zamierzonego celu
    3. Proponujemy dodatkowe opcje, które mogą wspomóc realizację omawianych celów.

Konsultacja pozwoli sprawdzić dopasowanie pomiędzy konsultantem a obszarami, które będą rozwijane na wczesnym etapie. Dzięki temu masz pewność, że Twoją firmę zajmuje się odpowiednia osoba.

Performance Marketing — obszary działania

Marketing B2B i B2C wymaga zrozumienia wielu czynników, które je różnią oraz dobrać takie rozwiązania, które pozwolą sprawnie realizować założoną strategię. Indywidualne podejście do każdego klienta, jakie oferujemy, zapewnia dedykowane wsparcie w działaniach marketingowych, które docenią klienci.

 

1. Budowanie strategii marketingowej

Zamów bezpłatną
konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie z dziedziny performance marketingu.
Wystarczy, że klikniesz poniższy przycisk i skontaktujesz się z nami!

 

kontakt@medially.pl